systemy wentylacyjne
od 1983
systemy wentylacyjne
od 1983

KMW Engineering

Wentylacja to nasza specjalność

Firma KMW Engineering powstała w 1983 roku. Przez ponad 40 lat wykonaliśmy setki nowoczesnych instalacji wentylacyjnych, głównie za granicą, ale także w Polsce. Z naszego ogromnego doświadczenia skorzystali klienci z wielu krajów.

Od samego początku KMW Engineering konsekwentnie udoskonala proces produkcyjny, aby sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Produkty KMW Engineering instalowane są w systemach zapewniających komfort w codziennym życiu oraz wykorzystywanych w procesach technologicznych. KMW Engineering specjalizuje się w wentylacji przemysłowej, stanowiącej najbardziej wymagającą grupę systemów.

Staramy się stale udoskonalać nasz proces produkcyjny korzystając z wielu programów CAD.
W ostatnich latach Revit stał się wiodącym programem BIM, który pozwala projektować budynek i jego komponenty w 3D.

Odpowiadając na nowe potrzeby klientów stworzyliśmy półautomatyczną metodę eksportu elementów modeli Revit do naszego procesu produkcyjnego. Metoda ta znacznie skraca czas przygotowania produkcji i eliminuje błędy ludzkie.

W grudniu 2020 roku rozpoczęliśmy budowę nowoczesnej fabryki, którą  zakończyliśmy montażem i uruchomieniem ostatniego wyposażenia w grudniu 2023 roku. Dzięki temu zyskaliśmy nowy obiekt pozwalający spełniać najwyższe standardy w produkcji spawanych kanałów wentylacyjnych.

Zobacz naszą nową fabrykę

Skip to content