ventillation systems
since 1983
ventilation systems
since 1983

MONTER WENTYLACJI / МОНТАЖНИК ВЕНТИЛЯЦІЇ

Data dodania ogłoszenia: 08/05/2024

MONTER  WENTYLACJI  I  KLIMATYZACJI

MIEJSCE PRACY: BUDOWY EKSPORTOWE W KRAJACH UE

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu wentylacji
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy własnej i pracy w zespole,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych, wypadkowych itp.

Oferujemy:

  • terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • stawki wynagrodzeń brutto od 17 € / godz. do 22 € / godz.
  • pracownik ubezpieczony jest w Polsce – potwierdzeniem ubezpieczenia pracownika za granicą jest wystawiany imiennie dokument A1,
  • firma gwarantuje dodatkowe ubezpieczenie w zakresie kosztów leczenia za granicą tj. wizyt lekarskich, pobytu w szpitalu i zakupu lekarstw.

Model pracy:

  • dojazd na budowę oraz zakwaterowanie płatne przez firmę.
  • zatrudnienie – minimum 4  tygodnie budowa zagraniczna  / 1 tydzień Polska

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KMW Engineering  Sp. z o.o. w Solcu Kujawskim dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko monter wentylacji   , w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz”.

Twój zakres obowiązków

Nasze wymagania

To oferujemy

Монтер

МОНТАЖНИК ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ

МІСЦЕ РОБОТИ: ЕКСПОРТНІ СПОРУДИ В КРАЇНАХ ЄС

Вимога:

* досвід установки вентиляції

* знання технічного креслення

* знання англійської мови вітається

* хороша організація власної роботи та роботи в команді,

* здатність справлятися зі стресовими ситуаціями, нещасними випадками тощо.

Ми пропонуємо:

* своєчасні виплати заробітної плати

* валова заробітна плата від 17 € / год до 22 € / год.

* застрахований працівник у Польщі-підтвердженням страхування

працівника за кордоном видається іменний документ А1

* компанія гарантує додаткове страхування витрат на лікування за

кордоном, тобто відвідування лікаря, перебування в лікарні та

придбання ліків.

Робоча модель:

* проїзд на будівництво та проживання оплачується компанією.

* зайнятість-мінімум 4 тижні іноземне будівництво / 1 тиждень Польща

Будь ласка, включіть заяву з наступним змістом:

“Я даю згоду на обробку моїх персональних даних Компанією KMW Engineering SP.O. O.

В Сольце-Куявському для потреб реалізації процесу найму на посаду монтажника вентиляції , щодо інформації, що міститься в резюме та інших документах, які я представляю. Мені відомо, що: надання персональних даних є повністю добровільним; згоду я можу Відкликати в будь-який час; відкликання наданої мною згоди не призведе до дотримання обробки відповідно до закону, що мав місце до відкликання згоди (відкликання згоди не призводить до юридичних наслідків)

Ваші обов'язки

Наші очікування​

Це те, що ми пропонуємо​

Подати заявку на цю пропозицію роботи:

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego en